Poniżej znajdziesz cenniki naszych wszystkich usług rozpoczynając od strzyżenia psów po szkolenia oraz wizytę w naszym hotelu. Poniżej znajdziesz cenniki naszych wszystkich usług rozpoczynając od strzyżenia psów po szkolenia oraz wizytę w naszym hoteluPoniżej znajdziesz cenniki naszych wszystkich usług rozpoczynając od strzyżenia psów po szkolenia oraz wizytę w naszym hotelu

Psy to nasza pasja!

WE WSZYSTKIM CO ROBIMY KIERUJEMY SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM SERCEM.
Naszymi klientami są zwierzęta i to one mają wyjść z naszego salonu zadowolone. Zwiększamy na bieżąco swoje umiejętności w najnowszych trendach pielęgnacji i strzyżeń.
[/vc_column]

NASZE DOŚWIADCZENIE W STRZYŻENIU PSÓW

0
YORK
0
Shih Tzu
0
Pomeranian
[/vc_row]
Lorem ipsum sit dolor

Tutaj napisać pare zdań o strzyżeniu. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute elit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur

ZABIEGI

Strzyżenie
Zabieg strzyżenia będzie wykonywany przez psiego fryzjera za pomocą profesjonalnej maszynki do strzyżenia lub specjalistycznych nożyczek. Końcowa fryzura zależna jest od rodzaju i struktury szaty oraz zaleceń właściciela.
Suszenie
Kolejną czynnością po kąpieli jest suszenie. W pierwszej kolejności Państwa pupil jeszcze w wannie osuszany jest wstępnie bardzo chłonnymi ręcznikami. Później za pomocą profesjonalnej suszarki wydmuchiwana jest z sierści woda, która pozostała tam po wstępnym osuszaniu.
Kąpiel
Kąpiel to jedna z podstawowych czynności pielęgnacyjnych. Jest ona gwarantem skuteczności pozostałych zabiegów. Państwa pupil kąpany będzie przez groomera dwa razy. Pierwsze mycie z użyciem szamponu podstawowego ma za zadanie usunąć z sierści kurz, pył, piasek i inne zanieczyszczenia. Po spłukaniu następuje mycie właściwe, przy którym stosowany jest szampon dedykowany do określonej rasy, rodzaju sierści lub jej koloru. Po myciu właściwym nakładana jest na sierść stosowna odżywka, którą po kilku minutach również zostaje spłukana.
Trymowanie włosa okrywowego
Czynność trymowania polega na ręcznym usunięciu włosa okrywowego za pomocą trymerów lub palców. Usuwa się w ten sposób martwe włosy jednocześnie pobudzając proces porostu nowych.
Czesanie
Zabieg ten wykonujemy dwuetapowo. Przed kąpielą Państwa pupil jest wstępnie rozczesywany (wyczesywany) w celu usunięcia kołtunów i nadmiaru martwego włosa. Drugi etap, czyli czesanie właściwe odbywa się w trakcie procesu suszenia. Dzięki temu zabiegowi szata przybiera odpowiedni kształt i będzie przygotowana do ewentualnego strzyżenia.
Usuwanie podszerstka
Zabieg ten docenią wszyscy właściciele zwierząt, którym zależy na domu bez zalegającej wszędzie sierści.
Pielęgnacja okolic oczu
Dzięki tej czynności można usunąć nieestetyczne przebarwienia łzowe, które powstają w okolicach oczu.
Pielęgnacja uszu
Zabieg polega na usunięciu włosów z uszu aby nie blokowały kanału usznego.
Przycięcie pazurków
Jeśli Państwa pupil będzie tego wymagał, przytniemy jego pazurki do odpowiedniej długości.